Bezpiecznie podczas wakacji

Dariusz Binda 22 czerwca 2020

Szkolne Koło Wolontariatu ogłosiło konkurs plastyczny online, dla oddziałów przedszkolnych i klas I-III Bezpiecznie podczas wakacji

Konkurs miał na celu zaangażowanie dzieci do twórczego spędzenia wakacji, kształtowanie dobrych nawyków i zasad bezpieczeństwa nad wodą, w górach, w podróży oraz w trakcie czasu wolnego, popularyzację zdrowych nawyków żywieniowych i aktywnych form spędzania wakacji, profilaktykę zdrowotną, dbanie o higienę, znajomość numerów alarmowych.

Laureatom GRATULUJEMY, ich prace można obejrzeć poniżej.

Oliwia Kubica 0a

 

Milena Klag 0a

Antoni Dobija 0b

Liliana Starkowska 0c

Franciszek Kubica 0c

Nadia Janica 2a

Mateusz Marszałek 2a

Oliwier Dobija 2a

Wiktor Starkowski 2b

Mateusz Hetnał 3a

Uczniowie swoimi pracami przypomnieli jak bezpiecznie zachowywać się w czasie wakacji nad wodą, w górach, w lesie, na wsi oraz w trakcie spacerów i zabaw. Jakich numerów telefonu użyć w razie niebezpieczeństwa. Uważajmy na siebie szczególnie teraz podczas pandemii koronawirusa, przestrzegajmy zasad bezpiecznej odległości oraz szczególnych zasad mycia rąk.

Wolontariuszom, uczniom klasy 8a dziękuję za zaangażowanie w działalność Szkolnego Koła Wolontariatu, życzę Wam wspaniałych, niezapomnianych przygód, nowych przyjaźni, realizacji planów i marzeń.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu” Pomocna dłoń” Liliana Kanik