Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 5 a » 6 a » 6 b » 7 a » 7 b » 8 a

Plany różnych dzienników

» 0a » 0b » 0c » 1a » 1b » 2a » 2b » 3a » 3b

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język angielski
4 a1 - Górny A. (15)
Matematyka
4 a - Wesołowska M. (15)
Język angielski
4 a2 - Górny A. (15)
Religia
4 a - Hahn T. (15)
2 08:55-09:40 Język polski
4 a - Porębska A. (15)
Religia
4 a - Hahn T. (15)
Przyroda
4 a - Jonik S. (15)
Technika
4 a - Kania E. (15)
Muzyka
4 a - Skrzypek K. (15)
3 09:50-10:35 Matematyka
4 a - Wesołowska M. (15)
Język polski
4 a - Porębska A. (15)
Język polski
4 a - Porębska A. (15)
Język polski
4 a - Porębska A. (15)
Język polski
4 a - Porębska A. (15)
4 10:45-11:30 Informatyka
4 a1 - Sadlik B. (16)
Język angielski
4 a2 - Górny A. (15)
Język angielski
4 a1 - Górny A. (15)
Informatyka
4 a2 - Sadlik B. (16)
Matematyka
4 a - Wesołowska M. (15)
Przyroda
4 a - Jonik S. (15)
Wychowanie fizyczne
4 a - Marek C. (hala_1)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
4 a - Marek C. (hala_1)
Język angielski
4 a2 - Górny A. (15)
Plastyka
4 a - Omańska B. (15)
Matematyka
4 a - Wesołowska M. (15)
Zajęcia z wychowawcą
4 a - Porębska A. (15)
6 12:55-13:40 Wychowanie fizyczne
4 a - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 a - Marek C. (hala_1)
Historia
4 a - Pietyra K. (15)
Język angielski
4 a1 - Górny A. (15)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Historia
5 a - Pietyra K. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Matematyka
5 a - Sadlik B. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Język polski
5 a - Klag J. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Wychowanie fizyczne
5 a - Radecka K. (hala_2)
2 08:55-09:40 Język angielski
5 a - Górny A. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Historia
5 a - Pietyra K. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Wychowanie fizyczne
5 a - Radecka K. (hala_2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Język angielski
5 a - Górny A. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Język polski
5 a - Klag J. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
3 09:50-10:35 Język polski
5 a - Klag J. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Religia
5 a - Hahn T. (2)
Matematyka
5 a - Sadlik B. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Technika
5 a - Kania E. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Wychowanie fizyczne
5 a - Radecka K. (hala_2)
4 10:45-11:30 Język polski
5 a - Klag J. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Muzyka
5 a - Skrzypek K. (2)
Matematyka
5 a - Sadlik B. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Język polski
5 a - Klag J. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Religia
5 a - Hahn T. (2)
5 11:50-12:35 Matematyka
5 a - Sadlik B. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Biologia
5 a - Omańska- Kłusek K. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Informatyka
5 a - Sadlik B. (16) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Geografia
5 a - Jonik S. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Język angielski
5 a - Górny A. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
6 12:55-13:40 Wychowanie fizyczne
5 a - Radecka K. (hala_2)
Plastyka
5 a - Omańska B. (2)
Zajęcia z wychowawcą
5 a - Omańska B. (2)
Matematyka
5 a - Sadlik B. (2) Dodatkowi nauczyciele: Pryłowska Michalina
Język niemiecki
5 a - Chabrzyk W. (2)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Matematyka
6 a - Gołąbek M. (12)
Matematyka
6 a - Gołąbek M. (12)
Język polski
6 a - Porębska A. (12)
2 08:55-09:40 Historia
6 a - Pietyra K. (12)
Język angielski
6 a1 - Pinkawa E. (12)
Informatyka
6 a2 - Sadlik B. (16)
Język polski
6 a - Porębska A. (12)
Religia
6 a - Hahn T. (12)
Matematyka
6 a - Gołąbek M. (12)
3 09:50-10:35 Język polski
6 a - Porębska A. (12)
Informatyka
6 a1 - Sadlik B. (16)
Język angielski
6 a2 - Pinkawa E. (12)
Język angielski
6 a1 - Pinkawa E. (16)
Język niemiecki
6 a2 - Chabrzyk W. (12)
Historia
6 a - Pietyra K. (12)
Muzyka
6 a - Skrzypek K. (12)
4 10:45-11:30 Zajęcia z wychowawcą
6 a - Gołąbek M. (12)
Wychowanie fizyczne
6 ab (ch) - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
6 ab (dz) - Kotula A. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
6 ab (ch) - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
6 ab (dz) - Kotula A. (hala_2)
Technika
6 a - Kania E. (12)
Język polski
6 a - Porębska A. (12)
5 11:50-12:35 Biologia
6 a - Omańska- Kłusek K. (12)
Język polski
6 a - Porębska A. (12)
Wychowanie fizyczne
6 ab (ch) - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
6 ab (dz) - Kotula A. (hala_2)
Język angielski
6 a1 - Pinkawa E. (16)
Język niemiecki
6 a2 - Chabrzyk W. (12)
Religia
6 a - Hahn T. (12)
6 12:55-13:40 Geografia
6 a - Binda D. (12)
Język polski
6 a - Porębska A. (12)
Język niemiecki
6 a1 - Chabrzyk W. (12)
Język angielski
6 a2 - Pinkawa E. (16)
Język niemiecki
6 a1 - Chabrzyk W. (12)
Język angielski
6 a2 - Pinkawa E. (16)
Wychowanie fizyczne
6 ab (ch) - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
6 ab (dz) - Kotula A. (hala_2)
7 13:50-14:35 Plastyka
6 a - Omańska B. (12)
Matematyka
6 a - Gołąbek M. (12)
8 14:45-15:30

Klasa 6 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język angielski
6 b1 - Pinkawa E. (16)
Język niemiecki
6 b2 - Chabrzyk W. (13)
Historia
6 b - Pietyra K. (13)
Informatyka
6 b1 - Sadlik B. (16)
Język angielski
6 b2 - Pinkawa E. (13)
Technika
6 b - Kania E. (13)
2 08:55-09:40 Język niemiecki
6 b1 - Chabrzyk W. (13)
Język angielski
6 b2 - Pinkawa E. (16)
Język polski
6 b - Wajdzik M. (13)
Język angielski
6 b1 - Pinkawa E. (13)
Informatyka
6 b2 - Sadlik B. (16)
Język polski
6 b - Wajdzik M. (13)
Język niemiecki
6 b1 - Chabrzyk W. (13)
Język angielski
6 b2 - Pinkawa E. (16)
3 09:50-10:35 Matematyka
6 b - Gołąbek M. (13)
Język polski
6 b - Wajdzik M. (13)
Matematyka
6 b - Gołąbek M. (13)
Religia
6 b rel - Hahn T. (13)
Język polski
6 b - Wajdzik M. (13)
4 10:45-11:30 Język polski
6 b - Wajdzik M. (13)
Wychowanie fizyczne
6 ab (ch) - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
6 ab (dz) - Kotula A. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
6 ab (ch) - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
6 ab (dz) - Kotula A. (hala_2)
Język angielski
6 b1 - Pinkawa E. (16)
Język niemiecki
6 b2 - Chabrzyk W. (13)
Matematyka
6 b - Gołąbek M. (13)
5 11:50-12:35 Geografia
6 b - Binda D. (13)
Plastyka
6 b - Omańska B. (13)
Wychowanie fizyczne
6 ab (ch) - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
6 ab (dz) - Kotula A. (hala_2)
Język polski
6 b - Wajdzik M. (13)
Muzyka
6 b - Skrzypek K. (13)
6 12:55-13:40 Biologia
6 b - Omańska- Kłusek K. (13)
Zajęcia z wychowawcą
6 b - Wajdzik M. (13)
Historia
6 b - Pietyra K. (13)
Matematyka
6 b - Gołąbek M. (13)
Wychowanie fizyczne
6 ab (ch) - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
6 ab (dz) - Kotula A. (hala_2)
7 13:50-14:35 Religia
6 b rel - Hahn T. (13)
Wychowanie do życia w rodzinie
6 b - Pietyra K. (13)
8 14:45-15:30

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Biologia
7 a - Omańska- Kłusek K. (14)
Matematyka
7 a - Gołąbek M. (14)
Geografia
7 a - Jonik S. (14)
Biologia
7 a - Omańska- Kłusek K. (14)
Język angielski
7 a - Pinkawa E. (14)
2 08:55-09:40 Matematyka
7 a - Gołąbek M. (14)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_2)
Matematyka
7 a - Gołąbek M. (14)
Język polski
7 a - Porębska A. (14)
Historia
7 a - Pietyra K. (14)
3 09:50-10:35 Język angielski
7 a - Pinkawa E. (14)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_2)
Fizyka
7 a - Paluch A. (14)
Język angielski
7 a - Pinkawa E. (14)
Matematyka
7 a - Gołąbek M. (14)
4 10:45-11:30 Język polski
7 a - Porębska A. (14)
Język polski
7 a - Porębska A. (14)
Język polski
7 a - Porębska A. (14)
Historia
7 a - Pietyra K. (14)
Fizyka
7 a - Paluch A. (14)
5 11:50-12:35 Język polski
7 a - Porębska A. (14)
Muzyka
7 a - Skrzypek K. (14)
Język niemiecki
7 a - Chabrzyk W. (14)
Matematyka
7 a - Gołąbek M. (14)
Zajęcia z wychowawcą
7 a - Chabrzyk W. (14)
6 12:55-13:40 Religia
7 a rel - Hahn T. (14)
Chemia
7 a - Paluch A. (14)
Chemia
7 a - Paluch A. (14)
Religia
7 a rel - Hahn T. (14)
Informatyka
7 a - Sadlik B. (16)
7 13:50-14:35 Plastyka
7 a - Omańska B. (14)
Język niemiecki
7 a - Chabrzyk W. (14)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_2)
Geografia
7 a - Jonik S. (14)
8 14:45-15:30 Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_2)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 a - Pietyra K. (14)

Klasa 7 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język polski
7 b - Wajdzik M. (1)
Religia
7 b - Hahn T. (1)
Język polski
7 b - Wajdzik M. (1)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 b - Pietyra K. (1)
Matematyka
7 b - Wesołowska M. (1)
2 08:55-09:40 Matematyka
7 b - Wesołowska M. (1)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_2)
Fizyka
7 b - Paluch A. (1)
Język angielski
7 b - Pinkawa E. (1)
Matematyka
7 b - Wesołowska M. (1)
3 09:50-10:35 Historia
7 b - Pietyra K. (1)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_2)
Biologia
7 b - Omańska- Kłusek K. (1)
Język polski
7 b - Wajdzik M. (1)
Język niemiecki
7 b - Chabrzyk W. (1)
4 10:45-11:30 Język angielski
7 b - Pinkawa E. (1)
Matematyka
7 b - Wesołowska M. (1)
Język angielski
7 b - Pinkawa E. (1)
Język polski
7 b - Wajdzik M. (1)
Muzyka
7 b - Skrzypek K. (1)
5 11:50-12:35 Zajęcia z wychowawcą
7 b - Pietyra K. (1)
Język polski
7 b - Wajdzik M. (1)
Chemia
7 b - Paluch A. (1)
Historia
7 b - Pietyra K. (1)
Fizyka
7 b - Paluch A. (1)
6 12:55-13:40 Plastyka
7 b - Omańska B. (1)
Biologia
7 b - Omańska- Kłusek K. (1)
Matematyka
7 b - Wesołowska M. (1)
Geografia
7 b - Jonik S. (1)
Religia
7 b - Hahn T. (1)
7 13:50-14:35 Geografia
7 b - Jonik S. (1)
Chemia
7 b - Paluch A. (1)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_2)
Język niemiecki
7 b - Chabrzyk W. (1)
Informatyka
7 b - Sadlik B. (16)
8 14:45-15:30 Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_2)

Klasa 8 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Matematyka
8 a - Wesołowska M. (3)
Biologia
8 a - Omańska- Kłusek K. (3)
Fizyka
8 a - Paluch A. (3)
Język polski
8 a - Wajdzik M. (3)
Język polski
8 a - Wajdzik M. (3)
2 08:55-09:40 Język polski
8 a - Wajdzik M. (3)
Matematyka
8 a - Wesołowska M. (3)
Język niemiecki
8 a1 - Chabrzyk W. (2)
Język angielski
8 a2 - Górny A. (3)
Historia
8 a - Pietyra K. (3)
Język polski
8 a - Wajdzik M. (3)
3 09:50-10:35 Język polski
8 a - Wajdzik M. (3)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Pietyra K. (3)
Wychowanie fizyczne
8 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
8 ab dz - Radecka K. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
8 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
8 ab dz - Radecka K. (hala_2)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Pietyra K. (3)
4 10:45-11:30 Historia
8 a - Pietyra K. (3)
Język polski
8 a - Wajdzik M. (3)
Chemia
8 a - Paluch A. (3)
Wychowanie fizyczne
8 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
8 ab dz - Radecka K. (hala_2)
Język angielski
8 a1 - Górny A. (3)
Język niemiecki
8 a2 - Chabrzyk W. (16)
5 11:50-12:35 Religia
8 a rel - Hahn T. (3)
Chemia
8 a - Paluch A. (3)
Matematyka
8 a - Wesołowska M. (3)
Religia
8 a rel - Hahn T. (3)
Wychowanie fizyczne
8 ab ch - Marek C. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
8 ab dz - Radecka K. (hala_2)
6 12:55-13:40 Informatyka
8 a1 - Sadlik B. (16)
Język angielski
8 a2 - Górny A. (3)
Język angielski
8 a1 - Górny A. (3)
Język niemiecki
8 a2 - Chabrzyk W. (16)
Geografia
8 a - Binda D. (3)
Matematyka
8 a - Wesołowska M. (3)
Fizyka
8 a - Paluch A. (3)
7 13:50-14:35 Język angielski
8 a1 - Górny A. (3)
Informatyka
8 a2 - Sadlik B. (16)
Wychowanie do życia w rodzinie
8 a - Pietyra K. (3)
Zajęcia z wychowawcą
8 a - Wesołowska M. (3)
Język niemiecki
8 a1 - Chabrzyk W. (2)
Język angielski
8 a2 - Górny A. (3)
8 14:45-15:30 Edukacja dla bezpieczeństwa
8 a - Jonik S. (3)

Dziennik 0a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Niewdana J. (11)
12:45-13:15
Język angielski
Nikiel S. (11)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Niewdana J. (11)
13:15-13:45
Religia
Żądło M. (11)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Niewdana J. (11)
12:45-13:15
Religia
Żądło M. (11)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Niewdana J. (11)
12:45-13:15
Język angielski
Nikiel S. (11)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Niewdana J. (11)

Dziennik 0b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Czernek M. (19)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Czernek M. (19)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Czernek M. (19)
12:45-13:15
Język angielski
Frączkiewicz K. (19)
13:15-13:45
Religia
Żądło M. (19)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Czernek M. (19)
12:45-13:15
Język angielski
Frączkiewicz K. (19)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Czernek M. (19)
12:45-13:15
Religia
Żądło M. (19)

Dziennik 0c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Frączkiewicz K. (10)
12:45-13:15
Język angielski
Frączkiewicz K. (10)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Frączkiewicz K. (10)
12:45-13:15
Religia
Żądło M. (10)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Frączkiewicz K. (10)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Frączkiewicz K. (10)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Frączkiewicz K. (10)
12:45-13:15
Język angielski
Frączkiewicz K. (10)
13:15-13:45
Religia
Żądło M. (10)

Dziennik 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
09:50-10:35
Język angielski
Nikiel S. (17)
10:45-11:30
Religia
Żądło M. (17)
1 a rel
08:00-08:45
Zajęcia komputerowe
Kanik L. (16)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Kanik L. (sala)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Kanik L. (sala)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
08:00-08:45
Religia
Żądło M. (17)
1 a rel
08:55-09:40
Język angielski
Nikiel S. (17)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
11:50-12:35
Wychowanie fizyczne
Kanik L. (sala)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)

Dziennik 1b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
09:50-10:35
Religia
Żądło M. (18)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
11:50-12:35
Język angielski
Nikiel S. (18)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
11:50-12:35
Wychowanie fizyczne
Radecka K. (sala)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Radecka K. (sala)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
08:00-08:45
Język angielski
Nikiel S. (18)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Radecka K. (sala)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
09:50-10:35
Zajęcia komputerowe
Nikiel S. (16)
10:45-11:30
Religia
Żądło M. (18)

Dziennik 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Radecka K. (sala)
11:50-12:35
Wychowanie fizyczne
Radecka K. (sala)
08:00-08:45
Język angielski
Pinkawa E. (6)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
11:50-12:35
Zajęcia komputerowe
Stwora A. (16)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Radecka K. (sala)
08:00-08:45
Język angielski
Pinkawa E. (6)
08:55-09:40
Religia
Żądło M. (6)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stwora A. (6)
09:50-10:35
Religia
Żądło M. (6)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Radecka K. (sala)

Dziennik 2b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Kotula A. (sala)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
11:50-12:35
Język angielski
Górny A. (7)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Kotula A. (sala)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
11:50-12:35
Religia
Żądło M. (7)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Kotula A. (sala)
10:45-11:30
Religia
Żądło M. (7)
08:00-08:45
Język angielski
Górny A. (7)
08:55-09:40
Zajęcia komputerowe
Omańska- Kłusek K. (16)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Omańska- Kłusek K. (7)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Kotula A. (hala_2)

Dziennik 3a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
09:50-10:35
Język angielski
Górny A. (9)
10:45-11:30
Religia
Hahn T. (9)
11:50-12:25
Edukacja muzyczna
Skrzypek K. (9)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
09:50-10:35
Język angielski
Górny A. (9)
10:45-11:30
Religia
Hahn T. (9)
11:50-12:25
Wychowanie fizyczne
Marek C. (hala_1)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
08:00-08:45
Zajęcia komputerowe
Górnicka-Marek K. (16)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Górnicka-Marek K. (sala)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
11:50-12:25
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Górnicka-Marek K. (sala)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Górnicka-Marek K. (9)

Dziennik 3b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
09:50-10:35
Zajęcia komputerowe
Hetnał A. (16)
10:45-11:30
Edukacja muzyczna
Skrzypek K. (8)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Hetnał A. (sala)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
10:45-11:30
Język angielski
Pinkawa E. (8)
11:50-12:35
Religia
Hahn T. (8)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
11:50-12:35
Język angielski
Pinkawa E. (8)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
10:45-11:30
Religia
Hahn T. (8)
11:50-12:35
Wychowanie fizyczne
Marek C. (hala_1)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Hetnał A. (sala)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
Powrót do strony głównej.