Życzenia świąteczne

Dariusz Binda 19 grudnia 2017

 

Boże Narodzenie to taki szczególny czas w roku, kiedy spotykamy się z rodziną, składamy sobie serdeczne życzenia, częściej się uśmiechamy. Świat wydaje się wtedy bardziej przyjazny, a ludzie dobrzy i życzliwi. Wigilijny wieczór jest okazją do wyciszenia i refleksji nad tym, co już za nami oraz do spojrzenia w przyszłość.

Z nadzieją, że wypowiadane w tym szczególnym czasie słowa mają wyjątkową moc życzymy wszystkim mieszkańcom Rybarzowic, aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, tak piękne i rodzinne, upłynęły w atmosferze ciepła, serdeczności i wzajemnego zrozumienia. Wigilijny opłatek, kolęda, choinka niech ukoją trudy i problemy dnia codziennego oraz pozwolą z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Życzymy, aby Nowy Rok, przyniósł pomyślności i sukcesy, niech się spełnią wszystkie dobre życzenia, urzeczywistnią plany i marzenia, a efekty nauki czy pracy zawodowej staną się źródłem satysfakcji i zadowolenia.

Wszystkim mieszkańcom Rybarzowic serdecznie dziękujemy za wsparcie, za pamięć i życzymy, aby dzień, „w którym gasną wszystkie spory” trwał jak najdłużej, a czar świątecznych słów się urzeczywistnił.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy  Szkoły Podstawowej w Rybarzowicach