Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018
Nauczyciel Dzień Godzina Forma zajęć Klasa
Chabrzyk Wioletta  środa 7:10-755 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego 14
 wtorek  14:30-15:15 Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego 14
Cygoń Marcelina czwartek 13:40-14:25 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Biblioteka
piątek 13:40-14:25 Zajęcia recytatorsko-teatralne Biblioteka
Czernek Mirosława poniedziałek 13:40-14:25 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy 1a 19
czwartek 13:40-14:25 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy 1a 19
Gaweł-Łozińska Anna  środa 10:30-11:15 Zajęcia czytelnicze  świetlica
 piątek 16:15-17:00 Zajęcia artystyczne  świetlica
Gąsiorek Maria wtorek 7:05-7:50 Koło biologiczne 15
Gołąbek Małgorzata środa 7:05-7:50 Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki  12
 czwartek 14:30-15:15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki  12
Górnicka-Marek Katarzyna poniedziałek 7:00-7:45 Zajęcia opiekuńczo-integracyjne  9
 wtorek 7:00-7:45 Zajęcia opiekuńczo-integracyjne  9
Górny Anna wtorek 7:10-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego 4
środa 7:10-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego 4
Hetnał Agata poniedziałek 7:05-7:50 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy 3a 8
czwartek 7:05-7:50 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy 3a 8
Jonik Sebastian czwartek 7:10-7:55 Koło techniczne BRD 3
ks. Jończy Rafał wtorek 17:00-18:00 Służba Liturgiczna Ołtarza salka
 czwartek 17:00-18:00 Dzieci Boże salka
Kania Ewa  środa 16:15-17:00 Zajęcia artystyczne świetlica
piątek 16:15-17:00 Zajęcia artystyczne świetlica
Kanik Liliana wtorek 12:50-13:35 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy 3c 17
piątek 7:10-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii 17
Klag Joanna wtorek 7:10-7:55 Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego 3
piątek 14:30-15:15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 3
Klodos Barbara poniedziałek 7:05-7:50 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z przyrody i geografii 15
środa 7:05-7:50 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z przyrody i geografii 15
Kotula Alicja wtorek 7:10-7:55 Zajęcia sportowe sala
czwartek 7:10-7:55 Zajęcia sportowe sala
Marek Czesław piątek 7:15-8:00 Zajęcia sportowe sala
piątek 8:00-8:45 Zajęcia sportowe hala
Niewdana Jolanta środa 7:10-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy 3b 7
piątek 11:45-12:30 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy 3b 7
Nikiel Sylwia  poniedziałek  11:45-12:30 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy 2a 18
 poniedziałek  12:30-13:15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy 2a  18
Omańska Kamila wtorek 7:00-7:45 Zajęcia opiekuńczo-integracyjne  6
 czwartek  12:45-13:30 Zajęcia opiekuńczo-integracyjne  6
Paluch Arkadiusz środa 7:05-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki i chemii 3
Pietyra Krzysztof wtorek 7:05-7:50 Koło zainteresowań z historii i wiedzy o społeczeństwie 11
czwartek 7:10-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii i wiedzy o społeczeństwie 11
Pinkawa Elżbieta poniedziałek 7:10-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego 2
 wtorek  7:10-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego  2
Porębska Agata poniedziałek 7:10-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 13
czwartek 14:30-15:15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 13
Radecka Karina środa 7:10-7:55 Zajęcia sportowe sala
piątek 8:00-8:45 Zajęcia sportowe sala
Sadlik Bogumiła poniedziałek 13:40-14:25 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 2
poniedziałek 14:30-15:15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 2
Skrzypek Katarzyna piątek 7:10-7:55 Zajęcia muzyczne 15
Stwora Anna poniedziałek 7:00-7:45 Zajęcia opiekuńczo-integracyjne  10
 wtorek 7:00-7:45 Zajęcia opiekuńczo-integracyjne  10
Szopa Renata wtorek 9:45-10:30 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dom
piątek 8:00-8:45 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne pedagog
Wajdzik Małgorzata poniedziałek 7:10-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 1
piątek 7:10-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 1
Wesołowska Marzanna środa 7:05-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 2
piątek 7:05-7:55 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 2
Żądło Małgorzata wtorek 7:10-7:55 Koło biblijne 13