Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/2019
Nauczyciel Dzień Godzina Forma zajęć Klasa
Chabrzyk Wioletta  poniedziałek 7:10-7:55 Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego 14
 piątek  7:10-7:55 Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego 14
Cygoń Marcelina wtorek 13:50-14:35 Zajęcia artystyczne Biblioteka
piątek 12:55-13:40 Zajęcia inne – wspomagające rozwój ucznia Biblioteka
Czernek Mirosława
czwartek 13:50-14:35 Zajęcia inne – wspomagające rozwój ucznia 19
Gaweł-Łozińska Anna  środa 7:30-8:15 Zajęcia dodatkowe z historii 4
Gąsiorek Maria wtorek 7:05-7:50 Zajęcia dodatkowe z biologii 12
Gołąbek Małgorzata środa 13:50-14:35 Zajęcia dodatkowe z matematyki  12
 czwartek 7:05-7:50 Zajęcia dodatkowe z matematyki  12
Górnicka-Marek Katarzyna czwartek 11:30-12:30 Koło matematyczno-polonistyczne  9
Hetnał Agata środa 7:10-7:55 Koło matematyczno-polonistyczne 8
Jonik Sebastian czwartek 7:10-7:55 Koło techniczne 3
ks. Jończy Rafał wtorek 17:00-18:00 Służba Liturgiczna Ołtarza salka
 czwartek 17:00-18:00 Dzieci Boże salka
Kania Ewa poniedziałek 16:30-1715 Zajęcia techniczne
Klodos Barbara wtorek 7:10-7:55 Zajęcia dodatkowe z geografii i przyrody 15
środa 7:10-7:55 Zajęcia dodatkowe z geografii i przyrody 15
Kotula Alicja wtorek 7:10-7:55 Zajęcia sportowe sala
czwartek 7:10-7:55 Zajęcia sportowe sala
Kubica Justyna środa 7:05-7:55 Zajęcia dodatkowe z chemii 3
piątek 13:50-14:35 Zajęcia dodatkowe z chemii 3
Kuzdrowska Barbara wtorek 7:10-7:55 Zajęcia dodatkowe z języka polskiego 13
Marek Czesław wtorek 7:05-7:50 Zajęcia sportowe
piątek 7:05-7:50 Zajęcia sportowe
Nikiel Sylwia  poniedziałek  12:55-13:40 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego 4
Pietyra Krzysztof środa 7:05-7:50 Zajęcia dodatkowe z historii i wiedzy o społeczeństwie 11
piątek 7:10-7:55 Zajęcia dodatkowe z historii i wiedzy o społeczeństwie 11
Pinkawa Elżbieta środa 7:10-7:55 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego 2
czwartek 14:45-15:30 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego 2
Pryłowska Michalina czwartek 13:50-14:35 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego 4
Radecka Karina środa 7:10-7:55 Zajęcia sportowe sala
piątek 7:10-7:55 Zajęcia sportowe sala
Sadlik Bogumiła poniedziałek 7:05-7:50 Zajęcia dodatkowe z matematyki 2
czwartek 7:05-7:50 Zajęcia dodatkowe z matematyki 2
Skrzypek Katarzyna piątek 7:10-7:55 Zajęcia muzyczne 15
Stokłosa Marta środa 13:50-14:35 Zajęcia dodatkowe z języka polskiego 1
czwartek 14:45-15:30 Zajęcia dodatkowe z języka polskiego 1
Szopa Renata piątek 7:10-7:55 Zajęcia z pedagogiem pedagog
piątek 12:55-13:40 Zajęcia z pedagogiem pedagog
Wajdzik Małgorzata wtorek 7:10-7:55 Zajęcia dodatkowe z języka polskiego 10
czwartek 7:10-7:55 Zajęcia dodatkowe z języka polskiego 10
Wesołowska Marzanna poniedziałek 7:05-7:55 Zajęcia dodatkowe z matematyki 2
środa 7:05-7:55 Zajęcia dodatkowe z matematyki 2
Żądło Małgorzata środa 7:00-7:45 Koło biblijne 4