Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

Powrót na stronę główną » 2 A » 2 B » 3 A » 4 a » 4 b » 5 a » 5 b » 6 a » 7 a » 7 b

Plany nauczycieli

» Binda D. » Chabrzyk W. » Cygoń M. » Czernek M. » Gaweł-Łozińska A. » Gąsiorek M. » Gołąbek M. » Górnicka-Marek K. » Górny A. » Hetnał A. » Jonik S. » Kania E. » Kanik L. » Klag J. » Klodos B. » Kotula A. » ks. Jończy R. » Marek C. » Nieruchalska K. » Niewdana J. » Nikiel S. » Omańska B. » Omańska K. » Paluch A. » Pietyra K. » Pinkawa E. » Porębska A. » Radecka K. » Sadlik B. » Skrzypek K. » Stwora A. » Szopa R. » Wajdzik M. » Wesołowska M. » Żądło M.

Plany różnych dzienników

» 0a » 0b » 0c » 1a » 2a » 3a » 3b » 3c » Chór G » Chór SP » G.korek. 0a » G.korek. 0b » G.korek. 0c » G.korek. 1a » G.korek. 2a » Świetlica 0 » Świetlica 1_2 » Świetlica 3 » Świetlica P

Klasa 2 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Matematyka
2 A - Wesołowska M. (2)
Język angielski
2 A - Pinkawa E. (14)
Matematyka
2 A - Wesołowska M. (2)
Technika
2 A - Jonik S. (12)
2 08:50-09:35 Język angielski
2 A - Pinkawa E. (1)
Biologia
2 A - Gąsiorek M. (13)
Język niemiecki
2 A - Chabrzyk W. (14)
Język angielski
2 A - Pinkawa E. (2)
Matematyka
2 A - Wesołowska M. (12)
3 09:45-10:30 Geografia
2 A - Klodos B. (15)
Wiedza o społeczeństwie
2 A - Pietyra K. (11)
Język polski
2 A - Wajdzik M. (1)
Religia
2 A - ks. Jończy R. (1)
Język niemiecki
2 A - Chabrzyk W. (14)
4 10:40-11:25 Język polski
2 A - Wajdzik M. (3)
Matematyka
2 A - Wesołowska M. (2)
Język polski
2 A - Wajdzik M. (1)
Wychowanie fizyczne
2 A - Radecka K. (sala)
Wychowanie fizyczne
2 A - Radecka K. (sala)
5 11:45-12:30 Historia
2 A - Pietyra K. (11)
Język polski
2 A - Wajdzik M. (11)
Chemia
2 A - Paluch A. (3)
Wychowanie fizyczne
2 A - Radecka K. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
2 A - Radecka K. (hala_1)
6 12:50-13:35 Język niemiecki
2 A - Chabrzyk W. (14)
Język polski
2 A - Wajdzik M. (11)
Plastyka
2 A - Omańska B. (1)
Informatyka
2 A - Binda D. (16)
Historia
2 A - Pietyra K. (11)
7 13:40-14:25 Religia
2 A - ks. Jończy R. (13)
Zajęcia z wychowawcą
2 A - Omańska B. (1)
Fizyka
2 A - Paluch A. (3)
Biologia
2 A - Gąsiorek M. (3)
8 14:30-15:15

Klasa 2 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Religia
2 B rel - ks. Jończy R. (16)
Biologia
2 B - Gąsiorek M. (13)
Język niemiecki
2 B - Chabrzyk W. (16)
Historia
2 B - Pietyra K. (11)
2 08:50-09:35 Język polski
2 B - Porębska A. (13)
Matematyka
2 B - Sadlik B. (2)
Fizyka
2 B - Paluch A. (3)
Matematyka
2 B - Sadlik B. (12)
Język angielski
2 B - Pinkawa E. (2)
3 09:45-10:30 Historia
2 B - Pietyra K. (11)
Język angielski
2 B - Pinkawa E. (14)
Język polski
2 B - Porębska A. (13)
Wychowanie fizyczne
2 B - Kotula A. (sala)
Matematyka
2 B - Sadlik B. (2)
4 10:40-11:25 Język angielski
2 B - Pinkawa E. (14)
Wychowanie fizyczne
2 B - Kotula A. (sala)
Język polski
2 B - Porębska A. (13)
Biologia
2 B - Gąsiorek M. (13)
Język niemiecki
2 B - Chabrzyk W. (14)
5 11:45-12:30 Geografia
2 B - Klodos B. (12)
Język polski
2 B - Porębska A. (13)
Matematyka
2 B - Sadlik B. (12)
Wiedza o społeczeństwie
2 B - Pietyra K. (11)
Język polski
2 B - Porębska A. (13)
6 12:50-13:35 Zajęcia z wychowawcą
2 B - Sadlik B. (16)
Plastyka
2 B - Omańska B. (1)
Chemia
2 B - Paluch A. (3)
Religia
2 B rel - ks. Jończy R. (11)
Wychowanie fizyczne
2 B - Kotula A. (hala_1)
7 13:40-14:25 Technika
2 B - Jonik S. (12)
Język niemiecki
2 B - Chabrzyk W. (14)
Informatyka
2 B - Binda D. (16)
Wychowanie fizyczne
2 B - Kotula A. (hala_1)
8 14:30-15:15 Wychowanie do życia w rodzinie
2 B - Pietyra K. (11)

Klasa 3 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Matematyka
3 A - Gołąbek M. (12)
Język polski
3 A - Klag J. (3)
Zajęcia z wychowawcą
3 A - Klag J. (3)
Wychowanie fizyczne
3 A - Marek C. (hala_1)
2 08:50-09:35 Religia
3 A - ks. Jończy R. (3)
Język polski
3 A - Klag J. (3)
Język angielski
3 A - Pinkawa E. (2)
Religia
3 A - ks. Jończy R. (1)
Zajęcia artystyczne
3 A - Skrzypek K. (15)
3 09:45-10:30 Język angielski
3 A - Pinkawa E. (3)
Biologia
3 A - Gąsiorek M. (15)
Matematyka
3 A - Gołąbek M. (12)
Język polski
3 A - Klag J. (3)
Geografia
3 A - Klodos B. (3)
4 10:40-11:25 Historia
3 A - Pietyra K. (11)
Matematyka
3 A - Gołąbek M. (12)
Fizyka
3 A - Paluch A. (3)
Historia
3 A - Pietyra K. (11)
Wiedza o społeczeństwie
3 A - Pietyra K. (11)
5 11:45-12:30 Język niemiecki
3 A - Chabrzyk W. (14)
Zajęcia artystyczne
3 A - Omańska B. (1)
Język polski
3 A - Klag J. (2)
Język angielski
3 A - Pinkawa E. (2)
Matematyka
3 A - Gołąbek M. (12)
6 12:50-13:35 Język polski
3 A - Klag J. (3)
Język niemiecki
3 A - Chabrzyk W. (14)
Wychowanie fizyczne
3 A - Marek C. (hala_1)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 A - Jonik S. (2)
Technika
3 A - Jonik S. (1)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
3 A - Marek C. (hala_1)
Chemia
3 A - Paluch A. (3)
Język niemiecki
3 A - Chabrzyk W. (14)
Matematyka
3 A - Gołąbek M. (12)
Wychowanie do życia w rodzinie
3 A - Pietyra K. (11)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
3 A - Marek C. (hala_1)
Informatyka
3 A - Binda D. (16)

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język polski
4 a - Porębska A. (13)
Matematyka
4 a - Gołąbek M. (12)
Język angielski
4 a - Pinkawa E. (14)
Język angielski
4 a - Pinkawa E. (2)
Przyroda
4 a - Klodos B. (11)
2 08:50-09:35 Informatyka
4 a - Sadlik B. (16)
Wychowanie fizyczne
4 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 ab ch - Marek C. (hala_2)
Matematyka
4 a - Gołąbek M. (12)
Wychowanie fizyczne
4 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 ab ch - Marek C. (hala_2)
Język polski
4 a - Porębska A. (13)
3 09:45-10:30 Matematyka
4 a - Gołąbek M. (12)
Wychowanie fizyczne
4 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 ab ch - Marek C. (hala_2)
Język niemiecki
4 a - Chabrzyk W. (14)
Religia
4 a rel - Żądło M. (13)
Język polski
4 a - Porębska A. (13)
4 10:40-11:25 Muzyka
4 a - Skrzypek K. (15)
Język polski
4 a - Porębska A. (13)
Religia
4 a rel - Żądło M. (11)
Przyroda
4 a - Klodos B. (15)
Wychowanie fizyczne
4 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 ab ch - Marek C. (hala_2)
5 11:45-12:30 Plastyka
4 a - Czernek M. (2)
Zajęcia z wychowawcą
4 a - Chabrzyk W. (14)
Język polski
4 a - Porębska A. (13)
Historia
4 a - Kanik L. (15)
Technika
4 a - Jonik S. (1)
6 12:50-13:35 Język angielski
4 a - Pinkawa E. (2)
Matematyka
4 a - Gołąbek M. (12)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język polski
4 b - Wajdzik M. (1)
Język polski
4 b - Wajdzik M. (1)
Język polski
4 b - Wajdzik M. (1)
Religia
4 b - Żądło M. (13)
Język angielski
4 b - Pinkawa E. (2)
2 08:50-09:35 Historia
4 b - Pietyra K. (11)
Wychowanie fizyczne
4 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 ab ch - Marek C. (hala_2)
Język polski
4 b - Wajdzik M. (1)
Wychowanie fizyczne
4 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 ab ch - Marek C. (hala_2)
Przyroda
4 b - Klodos B. (11)
3 09:45-10:30 Informatyka
4 b - Sadlik B. (16)
Wychowanie fizyczne
4 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 ab ch - Marek C. (hala_2)
Matematyka
4 b - Wesołowska M. (2)
Przyroda
4 b - Klodos B. (15)
Matematyka
4 b - Wesołowska M. (12)
4 10:40-11:25 Matematyka
4 b - Wesołowska M. (2)
Język angielski
4 b - Pinkawa E. (14)
Język angielski
4 b - Pinkawa E. (14)
Technika
4 b - Jonik S. (3)
Wychowanie fizyczne
4 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 ab ch - Marek C. (hala_2)
5 11:45-12:30 Muzyka
4 b - Skrzypek K. (15)
Matematyka
4 b - Wesołowska M. (2)
Religia
4 b - Żądło M. (15)
Język polski
4 b - Wajdzik M. (1)
Zajęcia z wychowawcą
4 b - Pietyra K. (11)
6 12:50-13:35 Plastyka
4 b - Czernek M. (2)
Język niemiecki
4 b - Chabrzyk W. (14)
7 13:40-14:25 Wychowanie do życia w rodzinie
4 b - Pietyra K. (11)
8 14:30-15:15

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język niemiecki
5 a - Chabrzyk W. (4)
Matematyka
5 a - Sadlik B. (4)
Język polski
5 a - Porębska A. (13)
Język angielski
5 a - Górny A. (14)
Język polski
5 a - Porębska A. (13)
2 08:50-09:35 Przyroda
5 a - Klodos B. (15)
Język angielski
5 a - Górny A. (11)
Język polski
5 a - Porębska A. (13)
Przyroda
5 a - Klodos B. (15)
Wychowanie fizyczne
5 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
5 ab dz - Radecka K. (hala_1)
3 09:45-10:30 Język polski
5 a - Porębska A. (13)
Religia
5 a rel - Żądło M. (12)
Przyroda
5 a - Klodos B. (15)
Wychowanie fizyczne
5 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
5 ab dz - Radecka K. (hala_1)
Zajęcia techniczne
5 a - Kania E. (1)
4 10:40-11:25 Zajęcia komputerowe
5 a - Sadlik B. (16)
Wychowanie fizyczne
5 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
5 ab dz - Radecka K. (hala_1)
Matematyka
5 a - Sadlik B. (12)
Matematyka
5 a - Sadlik B. (12)
Matematyka
5 a - Sadlik B. (2)
5 11:45-12:30 Religia
5 a rel - Żądło M. (4)
Wychowanie fizyczne
5 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
5 ab dz - Radecka K. (hala_1)
Historia i społeczeństwo
5 a - Kanik L. (11)
Język niemiecki
5 a - Chabrzyk W. (14)
Muzyka
5 a - Skrzypek K. (15)
6 12:50-13:35 Plastyka
5 a - Omańska B. (1)
Język polski
5 a - Porębska A. (13)
Język angielski
5 a - Górny A. (12)
Zajęcia z wychowawcą
5 a - Klodos B. (15)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 5 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Przyroda
5 b - Klodos B. (15)
Religia
5 b - Żądło M. (16)
Historia i społeczeństwo
5 b - Kanik L. (4)
Zajęcia komputerowe
5 b - Sadlik B. (16)
Matematyka
5 b - Wesołowska M. (12)
2 08:50-09:35 Język polski
5 b - Wajdzik M. (4)
Język polski
5 b - Wajdzik M. (1)
Matematyka
5 b - Wesołowska M. (4)
Język angielski
5 b - Górny A. (14)
Wychowanie fizyczne
5 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
5 ab dz - Radecka K. (hala_1)
3 09:45-10:30 Matematyka
5 b - Wesołowska M. (4)
Język polski
5 b - Wajdzik M. (1)
Język angielski
5 b - Górny A. (4)
Wychowanie fizyczne
5 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
5 ab dz - Radecka K. (hala_1)
Muzyka
5 b - Skrzypek K. (15)
4 10:40-11:25 Język niemiecki
5 b - Chabrzyk W. (4)
Wychowanie fizyczne
5 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
5 ab dz - Radecka K. (hala_1)
Przyroda
5 b - Klodos B. (15)
Matematyka
5 b - Wesołowska M. (1)
Zajęcia techniczne
5 b - Kania E. (1)
5 11:45-12:30 Plastyka
5 b - Omańska B. (1)
Wychowanie fizyczne
5 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
5 ab dz - Radecka K. (hala_1)
Język niemiecki
5 b - Chabrzyk W. (14)
Przyroda
5 b - Klodos B. (4)
Język angielski
5 b - Górny A. (4)
6 12:50-13:35 Wychowanie do życia w rodzinie
5 b - Pietyra K. (11)
Zajęcia z wychowawcą
5 b - Wesołowska M. (4)
Język polski
5 b - Wajdzik M. (2)
Język polski
5 b - Wajdzik M. (1)
7 13:40-14:25 Religia
5 b - Żądło M. (2)
8 14:30-15:15

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język angielski
6 a - Pinkawa E. (2)
Historia i społeczeństwo
6 a - Pietyra K. (11)
Przyroda
6 a - Klodos B. (15)
Przyroda
6 a - Klodos B. (15)
Język polski
6 a - Wajdzik M. (1)
2 08:50-09:35 Matematyka
6 a - Wesołowska M. (2)
Język angielski
6 a - Pinkawa E. (14)
Wychowanie fizyczne
6 a - Radecka K. (hala_1)
Religia
6 a rel - Żądło M. (13)
Język polski
6 a - Wajdzik M. (1)
3 09:45-10:30 Język polski
6 a - Wajdzik M. (1)
Wychowanie fizyczne
6 a - Radecka K. (sala)
Wychowanie fizyczne
6 a - Radecka K. (hala_1)
Język angielski
6 a - Pinkawa E. (2)
Wychowanie fizyczne
6 a - Radecka K. (sala)
4 10:40-11:25 Plastyka
6 a - Omańska B. (1)
Język polski
6 a - Wajdzik M. (1)
Matematyka
6 a - Wesołowska M. (2)
Zajęcia z wychowawcą
6 a - Pinkawa E. (2)
Matematyka
6 a - Wesołowska M. (12)
5 11:45-12:30 Zajęcia komputerowe
6 a - Sadlik B. (16)
Muzyka
6 a - Skrzypek K. (15)
Język polski
6 a - Wajdzik M. (1)
Matematyka
6 a - Wesołowska M. (3)
Religia
6 a rel - Żądło M. (14)
6 12:50-13:35 Zajęcia techniczne
6 a - Jonik S. (12)
Przyroda
6 a - Klodos B. (15)
Historia i społeczeństwo
6 a - Pietyra K. (11)
Język niemiecki
6 a - Chabrzyk W. (14)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
6 a - Chabrzyk W. (14)
Język polski
6 a - Wajdzik M. (1)
8 14:30-15:15

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Matematyka
7 a - Sadlik B. (3)
Język angielski
7 a - Górny A. (2)
Fizyka
7 a - Paluch A. (11)
Religia
7 a - ks. Jończy R. (1)
2 08:50-09:35 Język niemiecki
7 a - Chabrzyk W. (14)
Muzyka
7 a - Skrzypek K. (15)
Język angielski
7 a - Górny A. (11)
Historia
7 a - Pietyra K. (11)
Język niemiecki
7 a - Chabrzyk W. (14)
3 09:45-10:30 Język angielski
7 a - Górny A. (2)
Matematyka
7 a - Sadlik B. (2)
Matematyka
7 a - Sadlik B. (11)
Matematyka
7 a - Sadlik B. (12)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_1)
4 10:40-11:25 Język polski
7 a - Porębska A. (13)
Biologia
7 a - Gąsiorek M. (15)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Język polski
7 a - Porębska A. (13)
5 11:45-12:30 Język polski
7 a - Porębska A. (13)
Chemia
7 a - Paluch A. (3)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Biologia
7 a - Gąsiorek M. (13)
Matematyka
7 a - Sadlik B. (2)
6 12:50-13:35 Geografia
7 a - Klodos B. (15)
Religia
7 a - ks. Jończy R. (12)
Język polski
7 a - Porębska A. (13)
Język polski
7 a - Porębska A. (13)
Chemia
7 a - Paluch A. (3)
7 13:40-14:25 Historia
7 a - Pietyra K. (11)
Geografia
7 a - Klodos B. (15)
Informatyka
7 a - Binda D. (16)
Zajęcia z wychowawcą
7 a - Porębska A. (13)
Fizyka
7 a - Paluch A. (3)
8 14:30-15:15 Plastyka
7 a - Omańska B. (1)

Klasa 7 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Historia
7 b - Pietyra K. (11)
Muzyka
7 b - Skrzypek K. (15)
Matematyka
7 b - Gołąbek M. (12)
Język polski
7 b - Klag J. (3)
2 08:50-09:35 Matematyka
7 b - Gołąbek M. (12)
Matematyka
7 b - Gołąbek M. (12)
Geografia
7 b - Klodos B. (15)
Język polski
7 b - Klag J. (3)
Język polski
7 b - Klag J. (3)
3 09:45-10:30 Język niemiecki
7 b - Chabrzyk W. (14)
Język angielski
7 b - Górny A. (3)
Chemia
7 b - Paluch A. (3)
Historia
7 b - Pietyra K. (11)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_1)
4 10:40-11:25 Geografia
7 b - Klodos B. (12)
Język polski
7 b - Klag J. (3)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Język angielski
7 b - Górny A. (3)
5 11:45-12:30 Język angielski
7 b - Górny A. (3)
Biologia
7 b - Gąsiorek M. (12)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Marek C. (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Kotula A. (hala_1)
Matematyka
7 b - Gołąbek M. (12)
Fizyka
7 b - Paluch A. (3)
6 12:50-13:35 Religia
7 b - ks. Jończy R. (13)
Chemia
7 b - Paluch A. (3)
Informatyka
7 b - Binda D. (16)
Biologia
7 b - Gąsiorek M. (3)
Matematyka
7 b - Gołąbek M. (12)
7 13:40-14:25 Język polski
7 b - Klag J. (3)
Religia
7 b - ks. Jończy R. (2)
Plastyka
7 b - Omańska B. (1)
Język niemiecki
7 b - Chabrzyk W. (14)
Zajęcia z wychowawcą
7 b - Gołąbek M. (12)
8 14:30-15:15 Fizyka
7 b - Paluch A. (3)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 b - Pietyra K. (11)

Nauczyciel Binda Dariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35 Informatyka
7 b (16)
Informatyka
2 A (16)
7 13:40-14:25 Informatyka
7 a (16)
Informatyka
2 B (16)
8 14:30-15:15 Informatyka
3 A (16)

Nauczyciel Chabrzyk Wioletta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język niemiecki
5 a (4)
Język niemiecki
2 B (16)
2 08:50-09:35 Język niemiecki
7 a (14)
Język niemiecki
2 A (14)
Język niemiecki
7 a (14)
3 09:45-10:30 Język niemiecki
7 b (14)
Język niemiecki
4 a (14)
Język niemiecki
2 A (14)
4 10:40-11:25 Język niemiecki
5 b (4)
Język niemiecki
2 B (14)
5 11:45-12:30 Język niemiecki
3 A (14)
Zajęcia z wychowawcą
4 a (14)
Język niemiecki
5 b (14)
Język niemiecki
5 a (14)
6 12:50-13:35 Język niemiecki
2 A (14)
Język niemiecki
3 A (14)
Język niemiecki
4 b (14)
Język niemiecki
6 a (14)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
6 a (14)
Język niemiecki
2 B (14)
Język niemiecki
3 A (14)
Język niemiecki
7 b (14)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Cygoń Marcelina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Czernek Mirosława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30 Plastyka
4 a (2)
6 12:50-13:35 Plastyka
4 b (2)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Gaweł-Łozińska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Gąsiorek Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Biologia
2 B (13)
2 08:50-09:35 Biologia
2 A (13)
3 09:45-10:30 Biologia
3 A (15)
4 10:40-11:25 Biologia
7 a (15)
Biologia
2 B (13)
5 11:45-12:30 Biologia
7 b (12)
Biologia
7 a (13)
6 12:50-13:35 Biologia
7 b (3)
7 13:40-14:25 Biologia
2 A (3)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Gołąbek Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Matematyka
3 A (12)
Matematyka
4 a (12)
Matematyka
7 b (12)
2 08:50-09:35 Matematyka
7 b (12)
Matematyka
7 b (12)
Matematyka
4 a (12)
3 09:45-10:30 Matematyka
4 a (12)
Matematyka
3 A (12)
4 10:40-11:25 Matematyka
3 A (12)
5 11:45-12:30 Matematyka
7 b (12)
Matematyka
3 A (12)
6 12:50-13:35 Matematyka
4 a (12)
Matematyka
7 b (12)
7 13:40-14:25 Matematyka
3 A (12)
Zajęcia z wychowawcą
7 b (12)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Górnicka-Marek Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Górny Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język angielski
7 a (2)
Język angielski
5 a (14)
2 08:50-09:35 Język angielski
5 a (11)
Język angielski
7 a (11)
Język angielski
5 b (14)
3 09:45-10:30 Język angielski
7 a (2)
Język angielski
7 b (3)
Język angielski
5 b (4)
4 10:40-11:25 Język angielski
7 b (3)
5 11:45-12:30 Język angielski
7 b (3)
Język angielski
5 b (4)
6 12:50-13:35 Język angielski
5 a (12)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Hetnał Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Jonik Sebastian - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Technika
2 A (12)
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25 Technika
4 b (3)
5 11:45-12:30 Technika
4 a (1)
6 12:50-13:35 Zajęcia techniczne
6 a (12)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 A (2)
Technika
3 A (1)
7 13:40-14:25 Technika
2 B (12)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kania Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30 Zajęcia techniczne
5 a (1)
4 10:40-11:25 Zajęcia techniczne
5 b (1)
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kanik Liliana - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Historia i społeczeństwo
5 b (4)
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30 Historia i społeczeństwo
5 a (11)
Historia
4 a (15)
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Klag Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język polski
3 A (3)
Zajęcia z wychowawcą
3 A (3)
Język polski
7 b (3)
2 08:50-09:35 Język polski
3 A (3)
Język polski
7 b (3)
Język polski
7 b (3)
3 09:45-10:30 Język polski
3 A (3)
4 10:40-11:25 Język polski
7 b (3)
5 11:45-12:30 Język polski
3 A (2)
6 12:50-13:35 Język polski
3 A (3)
7 13:40-14:25 Język polski
7 b (3)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Klodos Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Przyroda
5 b (15)
Przyroda
6 a (15)
Przyroda
6 a (15)
Przyroda
4 a (11)
2 08:50-09:35 Przyroda
5 a (15)
Geografia
7 b (15)
Przyroda
5 a (15)
Przyroda
4 b (11)
3 09:45-10:30 Geografia
2 A (15)
Przyroda
5 a (15)
Przyroda
4 b (15)
Geografia
3 A (3)
4 10:40-11:25 Geografia
7 b (12)
Przyroda
5 b (15)
Przyroda
4 a (15)
5 11:45-12:30 Geografia
2 B (12)
Przyroda
5 b (4)
6 12:50-13:35 Geografia
7 a (15)
Przyroda
6 a (15)
Zajęcia z wychowawcą
5 a (15)
7 13:40-14:25 Geografia
7 a (15)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kotula Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35 Wychowanie fizyczne
4 ab dz (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 ab dz (hala_1)
3 09:45-10:30 Wychowanie fizyczne
4 ab dz (hala_1)
Wychowanie fizyczne
2 B (sala)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz (hala_1)
4 10:40-11:25 Wychowanie fizyczne
2 B (sala)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz (hala_1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz (hala_1)
Wychowanie fizyczne
4 ab dz (hala_1)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
7 ab dz (hala_1)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
2 B (hala_1)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
2 B (hala_1)
8 14:30-15:15

Nauczyciel ks. Jończy Rafał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Religia
2 B rel (16)
Religia
7 a (1)
2 08:50-09:35 Religia
3 A (3)
Religia
3 A (1)
3 09:45-10:30 Religia
2 A (1)
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35 Religia
7 b (13)
Religia
7 a (12)
Religia
2 B rel (11)
7 13:40-14:25 Religia
2 A (13)
Religia
7 b (2)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Marek Czesław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
3 A (hala_1)
2 08:50-09:35 Wychowanie fizyczne
4 ab ch (hala_2)
Wychowanie fizyczne
4 ab ch (hala_2)
Wychowanie fizyczne
5 ab ch (hala_2)
3 09:45-10:30 Wychowanie fizyczne
4 ab ch (hala_2)
Wychowanie fizyczne
5 ab ch (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch (hala_2)
4 10:40-11:25 Wychowanie fizyczne
5 ab ch (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch (hala_2)
Wychowanie fizyczne
4 ab ch (hala_2)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
5 ab ch (hala_2)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch (hala_2)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
3 A (hala_1)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
3 A (hala_1)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
3 A (hala_1)

Nauczyciel Nieruchalska Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Niewdana Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Nikiel Sylwia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Omańska Bronisława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25 Plastyka
6 a (1)
5 11:45-12:30 Plastyka
5 b (1)
Zajęcia artystyczne
3 A (1)
6 12:50-13:35 Plastyka
5 a (1)
Plastyka
2 B (1)
Plastyka
2 A (1)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
2 A (1)
Plastyka
7 b (1)
8 14:30-15:15 Plastyka
7 a (1)

Nauczyciel Omańska Kamila - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Paluch Arkadiusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Fizyka
7 a (11)
2 08:50-09:35 Fizyka
2 B (3)
3 09:45-10:30 Chemia
7 b (3)
4 10:40-11:25 Fizyka
3 A (3)
5 11:45-12:30 Chemia
7 a (3)
Chemia
2 A (3)
Fizyka
7 b (3)
6 12:50-13:35 Chemia
7 b (3)
Chemia
2 B (3)
Chemia
7 a (3)
7 13:40-14:25 Chemia
3 A (3)
Fizyka
2 A (3)
Fizyka
7 a (3)
8 14:30-15:15 Fizyka
7 b (3)

Nauczyciel Pietyra Krzysztof - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Historia
7 b (11)
Historia i społeczeństwo
6 a (11)
Historia
2 B (11)
2 08:50-09:35 Historia
4 b (11)
Historia
7 a (11)
3 09:45-10:30 Historia
2 B (11)
Wiedza o społeczeństwie
2 A (11)
Historia
7 b (11)
4 10:40-11:25 Historia
3 A (11)
Historia
3 A (11)
Wiedza o społeczeństwie
3 A (11)
5 11:45-12:30 Historia
2 A (11)
Wiedza o społeczeństwie
2 B (11)
Zajęcia z wychowawcą
4 b (11)
6 12:50-13:35 Wychowanie do życia w rodzinie
5 b (11)
Historia i społeczeństwo
6 a (11)
Historia
2 A (11)
7 13:40-14:25 Historia
7 a (11)
Wychowanie do życia w rodzinie
4 b (11)
Wychowanie do życia w rodzinie
3 A (11)
8 14:30-15:15 Wychowanie do życia w rodzinie
2 B (11)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 b (11)

Nauczyciel Pinkawa Elżbieta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język angielski
6 a (2)
Język angielski
2 A (14)
Język angielski
4 a (14)
Język angielski
4 a (2)
Język angielski
4 b (2)
2 08:50-09:35 Język angielski
2 A (1)
Język angielski
6 a (14)
Język angielski
3 A (2)
Język angielski
2 A (2)
Język angielski
2 B (2)
3 09:45-10:30 Język angielski
3 A (3)
Język angielski
2 B (14)
Język angielski
6 a (2)
4 10:40-11:25 Język angielski
2 B (14)
Język angielski
4 b (14)
Język angielski
4 b (14)
Zajęcia z wychowawcą
6 a (2)
5 11:45-12:30 Język angielski
3 A (2)
6 12:50-13:35 Język angielski
4 a (2)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Porębska Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język polski
4 a (13)
Język polski
5 a (13)
Język polski
5 a (13)
2 08:50-09:35 Język polski
2 B (13)
Język polski
5 a (13)
Język polski
4 a (13)
3 09:45-10:30 Język polski
5 a (13)
Język polski
2 B (13)
Język polski
4 a (13)
4 10:40-11:25 Język polski
7 a (13)
Język polski
4 a (13)
Język polski
2 B (13)
Język polski
7 a (13)
5 11:45-12:30 Język polski
7 a (13)
Język polski
2 B (13)
Język polski
4 a (13)
Język polski
2 B (13)
6 12:50-13:35 Język polski
5 a (13)
Język polski
7 a (13)
Język polski
7 a (13)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
7 a (13)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Radecka Karina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35 Wychowanie fizyczne
6 a (hala_1)
Wychowanie fizyczne
5 ab dz (hala_1)
3 09:45-10:30 Wychowanie fizyczne
6 a (sala)
Wychowanie fizyczne
6 a (hala_1)
Wychowanie fizyczne
5 ab dz (hala_1)
Wychowanie fizyczne
6 a (sala)
4 10:40-11:25 Wychowanie fizyczne
5 ab dz (hala_1)
Wychowanie fizyczne
2 A (sala)
Wychowanie fizyczne
2 A (sala)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
5 ab dz (hala_1)
Wychowanie fizyczne
2 A (hala_1)
Wychowanie fizyczne
2 A (hala_1)
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Sadlik Bogumiła - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Matematyka
7 a (3)
Matematyka
5 a (4)
Zajęcia komputerowe
5 b (16)
2 08:50-09:35 Informatyka
4 a (16)
Matematyka
2 B (2)
Matematyka
2 B (12)
3 09:45-10:30 Informatyka
4 b (16)
Matematyka
7 a (2)
Matematyka
7 a (11)
Matematyka
7 a (12)
Matematyka
2 B (2)
4 10:40-11:25 Zajęcia komputerowe
5 a (16)
Matematyka
5 a (12)
Matematyka
5 a (12)
Matematyka
5 a (2)
5 11:45-12:30 Zajęcia komputerowe
6 a (16)
Matematyka
2 B (12)
Matematyka
7 a (2)
6 12:50-13:35 Zajęcia z wychowawcą
2 B (16)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Skrzypek Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Muzyka
7 b (15)
2 08:50-09:35 Muzyka
7 a (15)
Zajęcia artystyczne
3 A (15)
3 09:45-10:30 Muzyka
5 b (15)
4 10:40-11:25 Muzyka
4 a (15)
5 11:45-12:30 Muzyka
4 b (15)
Muzyka
6 a (15)
Muzyka
5 a (15)
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Stwora Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Szopa Renata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Wajdzik Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język polski
4 b (1)
Język polski
4 b (1)
Język polski
4 b (1)
Język polski
6 a (1)
2 08:50-09:35 Język polski
5 b (4)
Język polski
5 b (1)
Język polski
4 b (1)
Język polski
6 a (1)
3 09:45-10:30 Język polski
6 a (1)
Język polski
5 b (1)
Język polski
2 A (1)
4 10:40-11:25 Język polski
2 A (3)
Język polski
6 a (1)
Język polski
2 A (1)
5 11:45-12:30 Język polski
2 A (11)
Język polski
6 a (1)
Język polski
4 b (1)
6 12:50-13:35 Język polski
2 A (11)
Język polski
5 b (2)
Język polski
5 b (1)
7 13:40-14:25 Język polski
6 a (1)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Wesołowska Marzanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Matematyka
2 A (2)
Matematyka
2 A (2)
Matematyka
5 b (12)
2 08:50-09:35 Matematyka
6 a (2)
Matematyka
5 b (4)
Matematyka
2 A (12)
3 09:45-10:30 Matematyka
5 b (4)
Matematyka
4 b (2)
Matematyka
4 b (12)
4 10:40-11:25 Matematyka
4 b (2)
Matematyka
2 A (2)
Matematyka
6 a (2)
Matematyka
5 b (1)
Matematyka
6 a (12)
5 11:45-12:30 Matematyka
4 b (2)
Matematyka
6 a (3)
6 12:50-13:35 Zajęcia z wychowawcą
5 b (4)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Żądło Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Religia
5 b (16)
Religia
4 b (13)
2 08:50-09:35 Religia
6 a rel (13)
3 09:45-10:30 Religia
5 a rel (12)
Religia
4 a rel (13)
4 10:40-11:25 Religia
4 a rel (11)
5 11:45-12:30 Religia
5 a rel (4)
Religia
4 b (15)
Religia
6 a rel (14)
6 12:50-13:35
7 13:40-14:25 Religia
5 b (2)
8 14:30-15:15

Dziennik 0a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Górnicka-Marek K. (9)
12:45-13:15
Język angielski
Górny A. (9)
13:15-13:45
Religia
Żądło M. (9)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Górnicka-Marek K. (9)
12:45-13:15
Rytmika
Skrzypek K. (9)
13:15-13:45
Język angielski
Górny A. (9)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Górnicka-Marek K. (9)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Górnicka-Marek K. (9)
12:45-13:15
Religia
Żądło M. (9)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Górnicka-Marek K. (9)

Dziennik 0b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Omańska K. (6)
12:45-13:15
Rytmika
Skrzypek K. (6)
13:15-13:45
Język angielski
Górny A. (6)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Omańska K. (6)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Omańska K. (6)
12:45-13:15
Religia
Żądło M. (6)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Omańska K. (6)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Omańska K. (6)
12:45-13:15
Język angielski
Górny A. (6)
13:15-13:45
Religia
Żądło M. (6)

Dziennik 0c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Stwora A. (10)
12:45-13:15
Religia
Żądło M. (10)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Stwora A. (10)
12:45-13:15
Język angielski
Górny A. (10)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Stwora A. (10)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Stwora A. (10)
07:45-12:45
Wychowanie przedszkolne
Stwora A. (10)
12:45-13:15
Religia
Żądło M. (10)
13:15-13:45
Język angielski
Górny A. (10)

Dziennik 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna
Czernek M. (19)
09:45-10:30
Wychowanie fizyczne
Czernek M. (sala)
10:40-11:25
Edukacja wczesnoszkolna
Czernek M. (10)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Czernek M. (sala)
08:50-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Czernek M. (19)
10:40-11:25
Religia
Żądło M. (19)
11:45-12:30
Język angielski
Górny A. (19)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Czernek M. (sala)
08:50-09:35
Wychowanie fizyczne
Czernek M. (sala)
09:45-11:25
Edukacja wczesnoszkolna
Czernek M. (19)
11:45-12:30
Język angielski
Górny A. (19)
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna
Czernek M. (19)
09:45-10:30
Zajęcia komputerowe
Czernek M. (16)
10:40-11:25
Religia
Żądło M. (19)
08:00-11:25
Edukacja wczesnoszkolna
Czernek M. (19)

Dziennik 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
10:40-11:25
Język angielski
Nikiel S. (18)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Kotula A. (hala_1)
08:50-09:35
Religia
Żądło M. (18)
09:45-11:25
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
09:45-10:30
Zajęcia komputerowe
Nikiel S. (16)
10:40-11:25
Język angielski
Nikiel S. (18)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Kotula A. (hala_1)
08:50-11:25
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
11:45-12:30
Religia
Żądło M. (18)
08:00-11:25
Edukacja wczesnoszkolna
Nikiel S. (18)
11:45-12:30
Wychowanie fizyczne
Kotula A. (sala)

Dziennik 3a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
09:45-10:30
Religia
ks. Jończy R. (8)
10:40-11:25
Język angielski
Górny A. (8)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
08:50-09:35
Wychowanie fizyczne
Hetnał A. (sala)
09:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
08:00-08:45
Język angielski
Górny A. (8)
08:50-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
10:40-11:25
Wychowanie fizyczne
Hetnał A. (sala)
11:45-12:30
Zajęcia komputerowe
Hetnał A. (16)
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)
10:40-11:25
Religia
ks. Jończy R. (8)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Hetnał A. (sala)
08:50-11:25
Edukacja wczesnoszkolna
Hetnał A. (8)

Dziennik 3b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Niewdana J. (7)
10:40-11:25
Wychowanie fizyczne
Niewdana J. (sala)
11:45-12:30
Religia
ks. Jończy R. (8)
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Niewdana J. (7)
10:40-11:25
Język angielski
Górny A. (7)
11:45-12:30
Religia
ks. Jończy R. (8)
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna
Niewdana J. (7)
09:45-10:30
Wychowanie fizyczne
Niewdana J. (sala)
10:40-11:25
Język angielski
Górny A. (7)
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Niewdana J. (7)
10:40-11:25
Zajęcia komputerowe
Niewdana J. (16)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Niewdana J. (7)
08:50-09:35
Wychowanie fizyczne
Niewdana J. (sala)
09:45-11:25
Edukacja wczesnoszkolna
Niewdana J. (7)

Dziennik 3c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
10:40-11:25
Religia
ks. Jończy R. (17)
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
10:40-11:25
Wychowanie fizyczne
Kanik L. (sala)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Radecka K. (sala)
08:50-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
10:40-11:25
Zajęcia komputerowe
Kanik L. (16)
08:00-08:45
Język angielski
Nikiel S. (17)
08:50-09:35
Wychowanie fizyczne
Radecka K. (sala)
09:45-11:25
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
11:45-12:30
Religia
ks. Jończy R. (17)
08:00-11:25
Edukacja wczesnoszkolna
Kanik L. (17)
11:45-12:30
Język angielski
Nikiel S. (17)

Dziennik Chór G - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja muzyczna
Skrzypek K. (15)

Dziennik Chór SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
12:50-13:35
Edukacja muzyczna
Skrzypek K. (15)

Dziennik G.korek. 0a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
12:45-13:45
Gimnastyka korekcyjna
Radecka K. (sala)

Dziennik G.korek. 0b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
12:45-13:45
Gimnastyka korekcyjna
Radecka K. (sala)

Dziennik G.korek. 0c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
12:45-13:45
Gimnastyka korekcyjna
Kotula A. (sala)

Dziennik G.korek. 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
12:50-13:35
Gimnastyka korekcyjna
Radecka K. (sala)

Dziennik G.korek. 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:45-12:30
Gimnastyka korekcyjna
Kotula A. (sala)

Dziennik Świetlica 0 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
06:45-07:45
Zajęcia świetlicowe
Omańska K. (10)
06:45-07:45
Zajęcia świetlicowe
Omańska K. (10)
06:45-07:45
Zajęcia świetlicowe
Stwora A. (10)
06:45-07:45
Zajęcia świetlicowe
Stwora A. (10)
06:45-07:45
Zajęcia świetlicowe
Stwora A. (10)

Dziennik Świetlica 1_2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:30-16:15
Zajęcia świetlicowe
Kania E. (świetlica)
11:20-16:15
Zajęcia świetlicowe
Kania E. (świetlica)
11:20-16:15
Zajęcia świetlicowe
Kania E. (świetlica)
11:25-16:15
Zajęcia świetlicowe
Kania E. (świetlica)
11:25-16:15
Zajęcia świetlicowe
Kania E. (świetlica)

Dziennik Świetlica 3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:05-12:45
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (7)
12:45-14:45
Zajęcia świetlicowe
Stwora A. (7)
11:05-11:45
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (17)
11:45-12:45
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (7)
12:45-14:45
Zajęcia świetlicowe
Hetnał A. (7)
11:05-12:45
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (7)
12:45-14:45
Zajęcia świetlicowe
Hetnał A. (7)
11:00-12:45
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (7)
12:45-14:45
Zajęcia świetlicowe
Kanik L. (7)
11:00-12:45
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (7)
12:45-14:45
Zajęcia świetlicowe
Niewdana J. (7)

Dziennik Świetlica P - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
12:45-16:15
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (10)
12:45-16:15
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (10)
12:45-16:15
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (10)
12:45-16:15
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (10)
12:45-16:15
Zajęcia świetlicowe
Gaweł-Łozińska A. (10)